דבר ראש העיר - TLV4LESS
ההגרלה נערכה- תוצאות ההגרלה יפורסמו בהמשך- ניתן להירשם להגרלה נוספת לפרויקט "בית המורה"
16 : 00 : 42 : 37
ימים

דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

דיור בר השגה הוא כלי חברתי מהמעלה הראשונה. הוא נועד להבטיח שמירה על גיוון בערים ולאפשר לאוכלוסיות שונות, מכל קצוות החברה, לגור אלו לצד אלו. תכליתו להבטיח קורת גג בעבור אוכלוסיות החיוניות לתפקודה התקין של העיר והחברה, ובהם: כבאים, שוטרים, מורים ומורות, אחים ואחיות, עובדות סוציאליות, פקידים, ועוד.

 

במציאות חיינו, רבים מהעובדים והעובדות החשובים הללו, המשתכרים מעט ביחס לדיור היקר, נאלצים לעזוב את העיר. עם העתקת מקום מגוריהם, מרביתם גם מפסיקים לעבוד בה. החוסר הזה הוא ההפסד של כולנו.

 

עיריית תל-אביב-יפו היא הרשות הראשונה בישראל שהעמידה את נושא יוקר הדיור והמחייה בראש סדר עדיפויותיה ומקדמת פרויקטים לדיור בר השגה ותכניות להתחדשות עירונית להגדלת מצאי הדירות בשוק. בזכות מחקר מעמיק וחשיבה יצירתית, הצלחנו ליצר מודל ראשון מסוגו בארץ שניתן ליישמו בישראל כולה, ועולה בידינו לספק מלאי של מאות יחידות דיור בהישג יד, ואלפי דירות עוד בתכנון.

בימים אלו נפתחת ההרשמה להגרלת זכאות לדיור בשכירות בפרויקט "בית המורה". את פרויקט הדיור בר ההשגה הזה יזמה העירייה על מנת לעודד את הישארותם של אנשי הוראה איכותיים בעיר, ובכדי לאפשר למורות ולמורים שלנו – שהם הנדבך העיקרי והלב הפועם של מערכת החינוך העירונית – להקדיש את עצמם למשימת חינוך ילדינו בלב שקט ובתנאים שיקלו על מציאות חייהם.

בבניין המשותף בפרויקט שוק העלייה, שכולל 70 דירות בנות 3 חדרים, יוכלו להתגורר אך ורק אנשי חינוך והוראה אשר יילמדו במערכת החינוך העירונית. מורים שיענו על הקריטריונים יוכלו לשכור בו דירה לתקופה של עד 5 שנים במחיר הנמוך בכ- 40% ממחיר השוק.

 

"עיר לכולם" זו לא סיסמה – זו משימה לביצוע.
אני גאה בעשייה העירונית ומאחל הצלחה לכל המשתתפים/ות!

חתימה

שלכם,

רון חולדאי,

ראש עיריית תל אביב-יפו

נְגִישׁוּת
ביטול
הצהרה
משוב

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

משוב נגישות
שליחה
המשוב נשלח בהצלחה!
תודה. אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EM Studio