דבר מנכ"ל עזרה ובצרון

דבר מנכ

תושבים יקרים,

 

עזרה ובצרון, המשמשת כזרוע הביצועית של עיריית תל אביב-יפו, גאה להוביל את תחום ההתחדשות העירונית ובתוך כך את כלל הפרויקטים של דיור בר השגה בעיר.

 

במדינות רבות ברחבי העולם קיימת מדיניות ממשלתית המעודדת דיור בר השגה, ופלטפורמה זו שימשה לנו השראה. כך הוקם בתחילת 2013 בשכונת שפירא פרויקט דיור בר ההשגה הראשון בתל אביב-יפו ובישראל בכלל, והוא נחל הצלחה חסרת תקדים.

 

לאחר שאכלסנו בשש השנים האחרונות מאות דירות ברות השגה ברחבי העיר שיועדו לרוב למשפחות צעירות, בהגרלה הקרובה הגדרנו את אוכלוסיית הרווקים והזוגות ללא ילדים כקהל היעד של הפרויקט. בתוך כך יוצעו 50 יחידות דיור להשכרה במחירים מוזלים במתחם גינדי TLV היוקרתי.

 

העירייה, כמו גם עזרה ובצרון, פועלות מתוך תפיסת עולם ערכית לפיה דיור וקורת גג הם זכות בסיסית של כל אדם. אני רואה חשיבות חברתית גדולה בפרויקט הדיור בר השגה, וכולי תקווה שישמש דוגמא לערים נוספות בישראל. 

 

עזרה ובצרון תמשיך לפעול למען מחר טוב יותר עבור התושבים, ותשאף להפוך את הגרלות הדיור בר השגה למסורת שתתקיים מדי שנה ותציע דיור מוזל ואיכותי לקהלים מגוונים.

חתימה

בברכה ובהצלחה,

אלי גינזברג, מנכ"ל עזרה ובצרון

נְגִישׁוּת
ביטול
הצהרה
משוב

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

משוב נגישות
שליחה
המשוב נשלח בהצלחה!
תודה. אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EM Studio