דבר המנכ"ל

דבר מנכ

תושבים יקרים,

 

השנה אנו חוגגים 80 שנה להקמתה של עזרה ובצרון, המשמשת כזרוע ביצועית של עיריית תל-אביב-יפו, וגאה להוביל את תחום ההתחדשות העירונית בתל-אביב-יפו.

בעקבות מחאת האוהלים על יוקר המחייה בישראל שהתרחשה ב-2011, המליצה ועדת טרכטנברג על בניית יחידות דיור נוספות להשכרה, במקביל לסיוע למשפחות מהמעמד הבינוני ברכישת דירות, באמצעות מחירים מוזלים.

 

עיריית תל-אביב-יפו בראשותו של מר רון חולדאי, היתה הראשונה לפעול וליישם המלצה זו. במדינות רבות ברחבי העולם, קיימת מדיניות ממשלתית המעודדת דיור בר-השגה, ופלטפורמה זו היוותה עבורנו השראה. כך הוקם בתחילת 2013 בשכונת שפירא, פרויקט דיור בר-השגה, הראשון מסוגו בתל אביב ובישראל בכלל, אשר נחל הצלחה חסרת תקדים.

 

שאיפתינו היא להתוות מדיניות ברורה בעיר תל-אביב-יפו ולקיים מדי שנה הגרלה של דיור בר-השגה, באזורים מגוונים בעיר, ובכך לסייע לזוגות ולמשפחות בתחילת דרכן, מכל שכבות האוכלוסייה.

 

בחוברת זו, תוכלו להתרשם משלושה פרויקטים המוצעים בהגרלת דיור בר השגה לשנת 2017, אליה תוכלו להרשם באמצעות אתר ההרשמה האינטרנטי שהקמנו לטובת פרויקט זה.

אני מבטיח לכם שאני ואנשיי בעזרה ובצרון – בעלי רצון אמיתי לייצר מחר טוב יותר עבור התושבים, וכולי תקווה שנשמש דוגמה עבור ערים נוספות בישראל.

 

חתימה

אלי גינזברג

מנכ"ל עזרה ובצרון

נְגִישׁוּת
ביטול
הצהרה
משוב

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש מידע עבור כלל המשתמשים ועבור משתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים דגש רב על הנגשת האתר לכל אדם לרבות לבעלי מוגבלויות. הכל במטרה לאפשר חווית גלישה טובה, מועילה ומהנה יותר. בתוך כך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להקל על השימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, זאת מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

מה בתפריט?

- מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת

- הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים

- עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה

- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר

- התאמת אתר לעיוורי צבעים

- שינוי הפונט לקריא יותר

- הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

- הגדלת התצוגה לכ־200%

- הדגשת קישורים באתר

- הדגשת כותרות באתר

- הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

- הצהרת נגישות

- שליחת משוב נגישות

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

משוב נגישות
שליחה
המשוב נשלח בהצלחה!
תודה. אחד מנציגינו ייצור איתך קשר בהקדם האפשרי.
סמן גדול (שחור)
סמן גדול (לבן)
חלונית הגדלה
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
מונוכרום
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
הדגשת קישורים
הדגשת כותרות
תיאור תמונות
ניווט במקלדת
ביטול הבהובים
Powered by EM Studio